Strona główna | O firmie | Mapa serwisu | Kontakt

Łącze max 15 Mbit już od 35 PLN - zobacz szczegóły

Łącze max 70 Mbit już od 60 PLN - zobacz szczegóły

Promocja "Zmień„ operatora" - zobacz szczegóły

Oferta KRKNET

Internet

Bazując na światłowodach oferujemy niezawodne Łącza zarówno dla klientĂłw indywidualnych jak również biznesowych.Dzięki rozbudowie naszej infrastruktury możemy Państwu zaoferować łącza gwarantowane w kolejnych dzielnicach krakowa. Cennik łącz Oferty na pakiety większe oraz biznesowe z gwarancją SLA i CIR negocjowane indywidualnie.

Budowa sieci LAN/WLAN

Dzięki doświadczeniu w budowie sieci, administracji serwerami mozemy zaoferować Państwu nasze usługi w zakresie projektowania oraz wykonastwa sieci. Przeniesienia serwerowni. Projektowanie i pomiary WiFi. Instalacje LAN w biurach i budynkach przemysłowych. Pomiary sieci LAN z użyciem Fluke DTX1800. Spawanie oraz pomiary światłowodów

Serwis i outsourcing IT

Jesteśmy ekspertami zakresie Outsourcingu IT Zapewniamy usługi gwarantujące niezawodne, pewne i stabilne działanie infrastruktury IT. Serwisujemy, monitorujemy i zarządzamy serwerami i sprzętem komputerowym w taki sposób by zoptymalizować wydatki na usługi i zmaksymalizować korzyści z działania infrastruktury. Wspieramy typowe oprogramowanie biznesowe, systemy operacyjne z rodziny Microsoft i Linux. Obsługujemy firmy i instytucje w zakresie bierzacej konserwacji infrastruktury telekomunikacyjnej.